Net nepagalvojau, jog galima internetinę apskaitos sistemą sujungti su parduotuvės kasos aparatu. Dabar mūsų pardavimai iškart atsispindi apskaitoje, o rezultatą matau iš bet kurio pasaulio taško. Super! — Valerijus Baslyk, UAB M2V akcininkas
Susisiekime! 8 646 90321

Apie mus

Esame jaunas profesionalus kolektyvas. Pagrindiniai steigėjai informatikos ir ekonomikos mokslų daktarai, tad gerai išmanome tiek verslo poreikius, tiek robotizavimo, automatizavimo, sistemų integravimo metodus bei įrankius. Buhalterijos srityje dirbame daugiau nei 20 metų. Už Monet.lt sėkmę esame dėkingi savo lojaliems klientams, ištikimiems darbuotojams, kurie nuolat kelia kvalifikaciją lankydami įvairius kursus ir seminarus bei įgydami patirties apskaitant platų įmonių veiklos spektrą.

Mums rūpi ir įkvepia pastovus buhalterijos paslaugų kokybės ir efektyvumo kėlimas. Naudojame LEAN metodiką gerindami klientų aptarnavimą ir apskaitos procesus. Jau virš 10 metų patys vystome programinę įrangą, kuria vedame apskaitą ir organizuojame apskaitos paslaugų teikimą. Sistemą tiek ištobulinome, kad ja naudojasi ne tik kitos įmonės su savo buhalteriais, bet net ir kitos buhalterinės įmonės.

Skambinkite 8 646 90321 Rašykite
info@monet.lt

Informacija ir užsakymai

Admoneo, UAB

Įm. kodas  301844037
Justiniškių g. 62A, Vilnius
Vytauto g. 50, Marijampolė
Sąsk. nr. LT23 7300 0101 0979 9277
facebook

Atsiliepimai

Bet Jūs paperkate operatyvumu bei online prieiga prie programos :) Tiesą pasakius, jau vieną kartą rašiau Jums, bet pasikartosiu - Jūsų kompanija man 2015 metų atradimas :)

Liudmila Suchomlinova, UAB Figura TOP direktorė

Tenkina kaina – žymiai pigiau, nei samdyti buhalterį, o konsultantai konsultuoja operatyviai ir kokybiškai. Be to, programa yra internetinė, galiu bet kada ir bet kur prieiti prie įmonės apskaitos duomenų.

Saulius Maleckas, UAB Santus direktorius


Esame labai patenkinti draugyste su Monet.lt komanda. Be abejo, profesionalumas yra svarbiausia. Itin patinka Monet.lt kolektyvo požiūris į Klientą. Priskirtas Monet.lt konsultantas tampa lyg mūsų kolektyvo nariu – ilgainiui žino istoriją ir niuansus, rūpinasi ir primena, pagelbėja ne tik tada, kai yra prašomas, bet ir kai žino, jog reikia. Aplinkui sukantis begalei įvairaus kalibro rūpesčių, Monet.lt kolektyvo dėka bent jau buhalterinė apskaita nėra vienas iš jų.

Erika Prasauskienė, UAB Berryco prekės ženklo vadovė

Dirbdami su Monet.lt gauname aukštos kokybės apskaitos paslaugas ir konsultacijas už gerokai žemesnę kainą, nei mokėtume patys samdydami darbuotoją tam pačiam darbui. Be to, visuomet gauname atsakymus į dominančius klausimas per trumpiausią įmanomą laiką. Naudojamos programos lankstumas ir galimybė ją pritaikyti mūsų specifiniams poreikiams leidžia sutaupyti daug laiko.

Miroslav Filipovič, UAB Big Star Distribution direktorius


Monet.lt užtikrina puikų kainos ir kokybės santykį, o konsultantai į iškilusius klausimus visuomet reaguoja operatyviai ir atsako profesionaliai. Tikrai rekomenduotumėme Monet.lt kitiems. Juk todėl ir patys įsteigę antrą įmonę nė nedvejodami pasirinkome Monet.lt paslaugas.

Natalija Nelkina, UAB Nelkinn direktorė ir UAB Noterra akcininkė

Kiekvienais metais vis labiau džiaugiamės, kad pasirinkom Monet.lt. Ypatingas patogumas - galimybė prisijungti prie sistemos internetu bet kada ir bet kur. Aktualu ir tai, jog pirkimus galiu susivesti pati - galiu būti rami, kad joks svarbus dokumentas neliks pamirštas ir viskas bus suvesta teisingai. Be to, Monet.lt sistema yra reguliariai atnaujinama ir tobulinama atsižvelgiant į klientų poreikius. Džiugina nemokamos konsultacijos ir greitas reagavimas į problemas. Nuoširdžiai dėkoju visai Monet komandai už puikų darbą!

Simona Šimkuvienė, UAB Baltic Cold direktorė


Turėdamas galimybę pirminius dokumentus susivesti pats, taip pat galiu bet kurią akimirką matyti, kokia kryptimi juda mano verslas. O į iškilusius klausimus konsultantai visuomet atsako laiku. Kaina mus tenkina, tačiau už papildomus darbus reikia primokėti.

Andrejus Rogolevas, UAB Mobili švara direktorius

Monet.lt - puikus smulkiojo verslo pagalbininkas. Viena vertus, daugelį darbų galima pasidaryti pačiam ir taip sutaupyti, kita vertus, iškilus problemoms ar klausimams, konsultantai labai operatyviai reaguoja ir padeda. Tikrai rekomenduoju visiems!

Živilė Staškevičienė, MB Anglų kalbos namai direktorė


Kiek žiūrėjau, Monet.lt buhalteriją veda pigiausiai ir kokybiškai. Nors kaina ir nedidelė, kokybė tikrai gera. Naujoms ir smulkesnėms įmonėms Monet.lt turbūt neturi sau lygių. Kitas privalumas - įmonės buhalterijos stebėjimas ir valdymas internetu. Tai didina buhalterijos supratimą ir labai praverčia kasdieninėse situacijose. Taip pat, esu dėkingas už daugybę naudingų nemokamų konsultacijų.

Andrius Tamašauskas, UAB NAUJA ERA direktorius

Manyčiau, kad tokia sistema kaip monet.lt yra ypač patraukli nedidelėms įmonėms. Tai leidžia mažinti išlaidas ir pačiam kontroliuoti buhalterinę apskaitą.

Kęstutis Kojelis, UAB 4 LED direktorius


Monet.lt pasirinkau ieškodamas patogaus būdo apskaitą ir prekių judėjimą valdyti internetu, skiriant tam mažiausius finansinius kaštus, kas tikriausiai ypač aktualu pradėjus naują verslą. Ir iki šiol manau nesuklydęs, prekyba vyksta iki 22 val., visi su monet.pos ar monet.lt pasitaikę keblumai buvo sprendžiami iš karto, netempiant gumos ir neapkarstant papildomais mokesčiais už pagalbą.

Tadas Gudeikis, UAB VINVIN direktorius

Net nepagalvojau, jog galima internetinę apskaitos sistemą sujungti su parduotuvės kasos aparatu. Dabar mūsų pardavimai iškart atsispindi apskaitoje, o rezultatą matau iš bet kurio pasaulio taško. Super!

Valerijus Baslyk, UAB M2V akcininkas


Iš pradžių Monet.lt sistema man atrodė ganėtinai sudėtinga, tačiau vėliau pamačiau jos privalumus. Tikrai novatoriškas sprendimas. "Nusimetęs" deklaracijų ir pan. rūpesčiais galiu koncentruoti dėmesį į pardavimus.

Mindaugas Senvaitis, UAB MAGNA AUTO projektų vadovas

Ieškojau sprendimo, leisiančio valdyti pardavimus visoje Lietuvos teritorijoje. Monet.lt man suteikė viską, ko reikia. Mane žavi Jūsų lankstumas. Ačiū už gerą aptarnavimą.

Vladas Šiaulys, UAB CHEMVALDA direktorius


Esame nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, mums svarbu, kad buhalterinės apskaitos kaina būtų optimali, ir monet.lt sistema atitinka mūsų lūkesčius. Ši sistema patogi, nes patys suvesdami pirminius buhalterinius dokumentus, visuomet on line galime matyti piniginius srautus, tai padeda juos paprasčiau koordinuoti, o visais rūpimais klausimais visada galime konsultuotis su buhalteriu:)

Justina Stefanovič, VŠĮ Socialinis veiksmas vadovė

Kuomet dokumentus veda patys įmonės darbuotojai, yra bendras supratimas apie esamą įmonės finansinę situaciją bei apskaitos dokumentus – šis suvokimas, mūsų nuomone, yra būtinas siekiant tinkamai reaguoti į pokyčius.

Karolis Juška, UAB NANOTEKAS direktorius