Dirbdami su Monet.lt gauname aukštos kokybės apskaitos paslaugas ir konsultacijas už gerokai žemesnę kainą, nei mokėtume patys samdydami darbuotoją tam pačiam darbui. Be to, visuomet gauname atsakymus į dominančius klausimas per trumpiausią įmanomą laiką. Naudojamos programos lankstumas ir galimybė ją pritaikyti mūsų specifiniams poreikiams leidžia sutaupyti daug laiko. — Miroslav Filipovič, UAB Big Star Distribution direktorius
Susisiekime! 8 646 90321

Įmonių steigimas

Įmonės steigimas yra greitas ir nesudėtingas procesas, todėl busimiems verslininkams padėsime įsteigti įmonę vos per kelias dienas. Pasirašius buhalterinių paslaugų teikimo sutartį, dokumentų parengimas ir steigimo paslauga Jums nieko nekainuos. Jūs turėsite padengti tik Registrų centro mokesčius (iki 74 eurų, priklausomai nuo Jūsų pasirinktos juridinio asmens formos) ir, jei dar neturite, įsigyti elektroninį parašą, o visa kita padarysime mes.
Už registraciją mokesčių mokėtoju, PVM mokėtoju, vadovo įdarbinimą mokėti atskirai nereikės. Pagal poreikį už papildomą mokestį galime suteikti Jūsų įmonei adresą (50 eurų visam įmonės gyvavimo laikotarpiui) ir korespondencijos persiuntimo paslaugą (5 eurai mėnesiui).
Neturite elektroninio parašo?
E-parašas yra tai, ką bet kuris šiuolaikiškas verslininkas privalo turėti. E-parašu galima pasirašyti įvairius elektroninius dokumentus, taigi nereikės pristatinėti popierinių dokumentų versijų – sutaupysite daugybę laiko. Be to, steigiant įmonę nereikės kreiptis į notarą ir mokėti 100 eurų siekiančio mokesčio. Galiausiai, mobilus e-parašas nieko nekainuoja , tai… kodėl gi ne?
E-parašą galima įsigyti nemokamai (mobilųjį) arba iki 43,33 eurų USB laikmenoje. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.