Kiekvienais metais vis labiau džiaugiamės, kad pasirinkom Monet.lt. Ypatingas patogumas - galimybė prisijungti prie sistemos internetu bet kada ir bet kur. Aktualu ir tai, jog pirkimus galiu susivesti pati - galiu būti rami, kad joks svarbus dokumentas neliks pamirštas ir viskas bus suvesta teisingai. Be to, Monet.lt sistema yra reguliariai atnaujinama ir tobulinama atsižvelgiant į klientų poreikius. Džiugina nemokamos konsultacijos ir greitas reagavimas į problemas. Nuoširdžiai dėkoju visai Monet komandai už puikų darbą! — Simona Šimkuvienė, UAB Baltic Cold direktorė
Susisiekime! 8 646 90321

Įmonių steigimas

Įmonės steigimas yra greitas ir nesudėtingas procesas, todėl busimiems verslininkams padėsime įsteigti įmonę vos per kelias dienas. Pasirašius buhalterinių paslaugų teikimo sutartį, dokumentų parengimas ir steigimo paslauga Jums nieko nekainuos. Jūs turėsite padengti tik Registrų centro mokesčius (iki 74 eurų, priklausomai nuo Jūsų pasirinktos juridinio asmens formos) ir, jei dar neturite, įsigyti elektroninį parašą, o visa kita padarysime mes.
Už registraciją mokesčių mokėtoju, PVM mokėtoju, vadovo įdarbinimą mokėti atskirai nereikės. Pagal poreikį už papildomą mokestį galime suteikti Jūsų įmonei adresą (50 eurų visam įmonės gyvavimo laikotarpiui) ir korespondencijos persiuntimo paslaugą (5 eurai mėnesiui).
Neturite elektroninio parašo?
E-parašas yra tai, ką bet kuris šiuolaikiškas verslininkas privalo turėti. E-parašu galima pasirašyti įvairius elektroninius dokumentus, taigi nereikės pristatinėti popierinių dokumentų versijų – sutaupysite daugybę laiko. Be to, steigiant įmonę nereikės kreiptis į notarą ir mokėti 100 eurų siekiančio mokesčio. Galiausiai, mobilus e-parašas nieko nekainuoja , tai… kodėl gi ne?
E-parašą galima įsigyti nemokamai (mobilųjį) arba iki 43,33 eurų USB laikmenoje. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.